Интересная штуковина

И тепло и безопасно. Только в армии таких не ввидут, марш броски в таких особо не побегаешь.

И мне почему-то вспоминается анекдот, где бабушка внуку на дискотеку вязала вещь ;-)


Коментарі

6 відповідей на “Интересная штуковина”

  1. Клас!)

    1. Замути себе.
      Вязать умеешь)?

      1. Вмію, але ж не все собі переймати, що сподобалось)

        1. А чего бы и нет?

          1. Ти ж знаєш відповідь на своє запитанння)

          2. та хіба)?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання