Мои твиты


Коментарі

4 відповіді на “Мои твиты”

  1. чому вагітні некрасиві?

    1. Мне тоже интересен этот вопрос.

  2. http://ic.pics.livejournal.com/yusmal/12128546/584535/584535_original.jpg такі вже точно не красиві? Я одразу вас таким собі знойним мачо почала уявляти, тільки, хм… не помню знойних фоток в цьому жужику.

    1. Хм, исключение из общего правила)
      Большинство женщин беременность совсем не красит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання