Коннект.юа

Пришло на почту, ну вот как не возненавидеть соцсеть, которая раскручивает себя таким образом?


Коментарі

4 відповіді на “Коннект.юа”

  1. раніше не погана соціалка була, щоб тьолочку яку зацепити, а зараз щось там так намудрили і так ця розссилка їхня підхарила. Не реєструйтесь там народ!

    1. Раньше они клоном Фейсбука были, еще до Вконтакта, а потом скатились.

  2. Автоматом в корзину – только так!! Меня они тоже заипали!!

    1. Теперь уж автоматом в спам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання