И говорят на диалекте украинского

Сидять Путін із Медведєвим і дивляться «Євробачення».
— Дмітрій Анатольєвіч, дивись: Центр, Південь, Сибір, далекий Схід у нас заселені українцями. В уряді половина українців, у шоу–бізнесі — взагалі всі українці. Навіть на «Євробаченні» за нас співають! Хто ж тоді росіяни?
— Росіяни, Владімір Владіміровіч, це ті ж українці, але з російськими паспортами.
— Що ж тоді виходить? Слава Україні?
— Героям слава, Владімір Владіміровіч!


Коментарі

6 відповідей на “И говорят на диалекте украинского”

  1. Прекрасно)))))

  2. Так воно і є…

  3. !!! :)

  4. Про героев не понял

    1. Вы не из Украины?

      Есть просто такое привествие (или клич) в патриотически настроенных кругах.
      Вроде: — Будь готов! — Всегда готов!

  5. Автор не достатньо розкрив тему аз ох ен вею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання