Сидять Путін із Медведєвим і дивляться «Євробачення».
— Дмітрій Анатольєвіч, дивись: Центр, Південь, Сибір, далекий Схід у нас заселені українцями. В уряді половина українців, у шоу–бізнесі — взагалі всі українці. Навіть на «Євробаченні» за нас співають! Хто ж тоді росіяни?
— Росіяни, Владімір Владіміровіч, це ті ж українці, але з російськими паспортами.
— Що ж тоді виходить? Слава Україні?
— Героям слава, Владімір Владіміровіч!
И говорят на диалекте украинского
Коментарі
6 відповідей на “И говорят на диалекте украинского”
Прекрасно)))))
Так воно і є…
!!! :)
Про героев не понял
Вы не из Украины?
Есть просто такое привествие (или клич) в патриотически настроенных кругах.
Вроде: — Будь готов! — Всегда готов!
Автор не достатньо розкрив тему аз ох ен вею.
Залишити відповідь