З Днем незалежності, шановне панство!

Наша молода, але амбіційна країна, незважаючи на всю ту херню, що твориться навколо, святкує двадцяту річницю своєї самостійності. Як би то не було, але це найкращі часи в її історії.

Зі святом вас, пані та панове! З Днем незалежності!


Коментарі

7 відповідей на “З Днем незалежності, шановне панство!”

  1. а на аватарці – це ти?

    1. Авжешь

      1. ух!

        1. Кістлява рука жаху стиснула ваше серце))?

          1. нед. Демонічне таке фото, гарне.
            Не носи піджаки, галстуки і чемні зачіски.
            От так, як мені здається, найкраще. Просто… ух. і всьо

          2. Для кожного одягу свій час)
            Але я обов’язково зверну увагу на пораду)

  2. ну, це я так. Чисто отримую естетичне задоволення. Не зважай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання