Наша молода, але амбіційна країна, незважаючи на всю ту херню, що твориться навколо, святкує двадцяту річницю своєї самостійності. Як би то не було, але це найкращі часи в її історії.
Зі святом вас, пані та панове! З Днем незалежності!
Наша молода, але амбіційна країна, незважаючи на всю ту херню, що твориться навколо, святкує двадцяту річницю своєї самостійності. Як би то не було, але це найкращі часи в її історії.
Зі святом вас, пані та панове! З Днем незалежності!
а на аватарці – це ти?
Авжешь
ух!
Кістлява рука жаху стиснула ваше серце))?
нед. Демонічне таке фото, гарне.
Не носи піджаки, галстуки і чемні зачіски.
От так, як мені здається, найкраще. Просто… ух. і всьо
Для кожного одягу свій час)
Але я обов’язково зверну увагу на пораду)
ну, це я так. Чисто отримую естетичне задоволення. Не зважай
Залишити відповідь