Пропажи


Коментарі

8 відповідей на “Пропажи”

  1. Ха-ха. У меня всё по-другому, кроме оранжевого сектора ))

    1. Счастливый Вы человек)

  2. ))) З цього в мене губляться часто лише чайні ложки, і не другий носок, а взагалі усі носки десь зникають)

    1. Носки вообще космическая субстанция))

      1. :))) Дааа

  3. совесть еще пропадает))

    1. Ну у кого как)

  4. Раньше у меня пропадали ключи от квартиры. Теперь – чайные ложки…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання