Снова про венок и Януковича

Яйцо ему вспоминали где-то года полтора, теперь тема венка будет наверно не меньше))
Разве что-то еще веселое он замутит)


Коментарі

4 відповіді на “Снова про венок и Януковича”

  1. Тему з вінком йому до смерті будуть згадувати.
    Принаймні, я своїм дітям розповідати буду))

    1. Охохо)
      Пока у тебя дети появятся он еще не так засветится успеет)

      1. Ну, я їм все розкажу)

        1. У них, наверно, детство успеет пройти если все про Яныка рассказывать)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання