Борьба за «духовную безопасность» в России

Очень интересный документ (увидел его в жж у abstract2001), еще про это есть статья в Коммерсанте, где все подробно описывается.


Странные времена, союз развалился уже почти 20 лет назад, а методы его используют до сего дня.

Тут просто нельзя не вспомнить один из первых моих постов. (ах, и еще один тоже)


Коментарі

4 відповіді на “Борьба за «духовную безопасность» в России”

  1. Тю.
    пс Серко, коли ти вже напишеш на рідній мові щось?А то бєєє.

    1. Що тобі нашкрябати рідно-державною)?

      1. А чим це тобі вже недовподоби рідна? З якого часу?
        Чи в жж це просто не модно?:)

        1. Рідна, вона завжди рідна)
          В жж модно матюки писати і дівчат голих показувати)
          Просто російськомовних користувачів в жж більше ніж україномовних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання