Доброй ночи :-)

Красивые и оригинальные снимки с Луной, уж точно оригинальнее стандартного «Луна на ладони»

Отсюда


Коментарі

8 відповідей на “Доброй ночи :-)”

  1. Здорово придумали. Спасибо.

  2. красиво)

  3. люблю такие снимки) здорово. У меня тоже есть подборочка http://marymystery.livejournal.com/42184.html

    1. Я уже как-то их публиковал :-)

  4. Доброй ночи :-)

    User referenced to your post from Доброй ночи :-) saying: […] Originally posted by at Доброй ночи :-) […]

  5. круто-круто-круто)

  6. оригинально!!

  7. А таки есть польза от фотоаппарата!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання