Ггыгы)


Коментарі

6 відповідей на “Ггыгы)”

  1. “…от того, что вы завели..” Надо бы создателю показать

  2. ыхы-ыхы, вот это выражение лица)))

  3. Не грусти, братан, переживали и не такое.

  4. открытое письмо

    User referenced to your post from открытое письмо saying: […] Originally posted by at Ггыгы) […]

  5. Люблю таких котов!

  6. плакать хочется

    User referenced to your post from плакать хочется saying: […] Originally posted by at Ггыгы) […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання