Доброй ночи ;-)

Вчера, в передаче «Спокойной ночи, малыши» кукловод случайно ударился головой об стол.
Таких пожеланий на ночь от Степаши дети еще не слышали!


Коментарі

8 відповідей на “Доброй ночи ;-)”

  1. :)))
    Спочатку не зрозуміла, а прочитала батькам наніч, то тато пояснив)

    1. Сподіваюсь що він без подробиць пояснював що казав Стєпашка)))

      1. Без) в мене тато добрий))) просто нам з мамою описав ситуацію)

        1. )))

  2. Извините, неправда ваша.
    Там мягко.

    1. Хм, трудная работа)
      Но тогда ведущая может «пожелать» детям))

  3. так и что сказал-то? нецензурно что ли?

    1. Мисс Слоупок, вы?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання