Усовершенствование Айфона ;-)

Айфон + оптика + скотч = …
В общем чему-то равно, но я не знаю как это назвать)


Коментарі

5 відповідей на “Усовершенствование Айфона ;-)”

  1. требую примера фото!

    1. Ха)
      Как только добуду себе такую штуку, так сразу и предъявлю).

  2. “…но я не знаю как это назвать)”. Я знаю. “Пипец”.
    Фото где, я спрашиваю?

    1. Фото нету)
      Отнес проявлять пленку)

      1. Ахаха
        зачет)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання