Точилка для будущих жестоких социопатов)))

Почему-то сразу вспомнились стишки «Маленький мальчик…»
А кто из киношных психов кукол потрошил? Что-то не могу вспомнить с кем у меня ассоциации.


Коментарі

18 відповідей на “Точилка для будущих жестоких социопатов)))”

  1. как жестоко
    не одобряю

  2. Bil fìlm pro kuklu-ubiytsu. Chaki.

    1. Угу, спасибо, но я вроде не видел.

  3. Кашерная штучка. Приобресть бы такую.
    Про психа не помню, еси честн

  4. Аєє! хахах)
    круто)
    Тільки це не подарунок для дитини, а от собі таку хотіла б)

    1. Діти зараз різні бувають)

      1. Ну ясно, але все одно вони діти.

        1. Травить детей – это жестоко. Но что-нибудь ведь надо же с ними делать?
          Даниил Иванович Хармс
          )))

          1. )

          2. До речі, знов ці збіги) Тільки з чуваком про соціопатів говорили.

          3. )))
            Ти соціопат)?

          4. нє)

          5. Ага так я і повірив.
            Соціопат как якраз і скаже.
            ))

          6. Соціопат “как” може й скаже)

          7. Ха)
            ну ти ж зрозуміла
            Просто хтось краде в мене букви).

          8. Соціопати)

  5. невеста Чаки вроде фильм назывался

    1. Спасибо, буду знать)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання