Красотка

Не девушка, а карамель, мм)
Хороша?


Коментарі

11 відповідей на “Красотка”

  1. даааа

  2. хороша

  3. можна й кращу))

    1. Ти знов за свое)?

      1. Ну, вона непогана, очі гарні, але не канає на крсапєту)

        1. Ото вже ж)))

          1. Ага)

  4. хороша, но мне не нравятся руки.

    1. А что ними не так?

      1. нет какой-то изящности что ли… а вообще очень красивая девушка, да.

        1. Где-то есть немного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання