Рыжая с алыми губами ;-)

Рыжая с алыми губами ;-)

Хороша))
люблю рыженьких но без столь яркого макияжа понравилась бы мне более
Нє
Що в цій не так?
Та фу,шось взагалі бє)
)))
Вередлива ти, Джеллі)))
Ну, може вона хоч людина хороша)))
То вже не вона.
Да)?
Але ракурс все рівно креще)
З любим ракурсом люба дівчина звідти буде краща за цю))
Без обид)
Не, ну в неї не все викликае захват)
Але вона краща ніж та що ти показала, бєз абід)
Я тобі як представник чоловічої статі кажу, мені видніше)!
Ок, але в чоловіків також різні смаки)
В тебе такий собі)))
В чоловіків може і різні смаки)
але в мене один з найкращих)
Краща ніж та що ти показала, не означае найкраща)
ага)
угу)
Залишити відповідь