Красотка

Рыжая с алыми губами ;-)


Коментарі

18 відповідей на “Красотка”

  1. Хороша))

  2. люблю рыженьких но без столь яркого макияжа понравилась бы мне более

    1. Пока есть такие варианты
      http://igorserko.livejournal.com/tag/%D1%80%D1%8B%D0%B6%D0%B0%D1%8F
      )))

  3. Нє

    1. Що в цій не так?

      1. Та фу,шось взагалі бє)

        1. )))
          Вередлива ти, Джеллі)))

          1. Ну, може вона хоч людина хороша)))

    1. Це ракурс краще http://500px.com/photo/75608

      1. То вже не вона.

        1. Да)?
          Але ракурс все рівно креще)

          1. З любим ракурсом люба дівчина звідти буде краща за цю))
            Без обид)

          2. Не, ну в неї не все викликае захват)
            Але вона краща ніж та що ти показала, бєз абід)
            Я тобі як представник чоловічої статі кажу, мені видніше)!

          3. Ок, але в чоловіків також різні смаки)
            В тебе такий собі)))

          4. В чоловіків може і різні смаки)
            але в мене один з найкращих)
            Краща ніж та що ти показала, не означае найкраща)

          5. ага)

          6. угу)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання