Костюм Лего


Коментарі

7 відповідей на “Костюм Лего”

  1. Прикольно!

  2. on sebya yavno hotel owuwat v nem ne lego, a robotom :)

    1. Я сначала подумал про клонов из Звездных войн)))

      1. da kstati, maska kak u Darth Vadera :)

        1. Image Hosted by pixs.ru

          Не, клоны.
          У Дарта Вейдера другая маска.

          1. a, tochno, pereputal.
            Davno ne smotrel kstati, nujno posmotret’ poslednie 3 epizoda)

          2. Я только один толком смотрел))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання