Для Джелли)))

Это фото самое интересное, как на меня) Взгляд, тату… ммм)


Коментарі

21 відповідь на “Для Джелли)))”

  1. Передостаннє жирне, ріал.

    1. забахай себя)
      мне текстовые нравятся, такие как номер 2

      1. Та отак в когось ідею красти не гарно якось)
        Я подібне прост хочу, тому воно мене так пре.
        Давай я те, а ти собі текстове:)

        1. Чего красть? таких тату как у него миллион)
          Сделай вместо кружочков звездочки)

          А что я себе напишу-то!?!

          1. Я б набила якийсь вираз з Біблії, вірш, щось таке.

          2. ну просто стих не интересно, а особого «слогана» у меня пока нет, такого что бы на всю жизнь.

          3. Ясно.

  2. О, я знаю!
    ” The greatest love That anyone could ever know That overcame the cross and grave To find my soul.”
    )

    1. ооо)
      А это вариант)
      И очень даже хороший)
      я подумаю, спасибо ;-)

      1. :)

  3. я б собі зробила таке, як 5 там само,ооо,ааа,еее)

    1. сделала бы))?

      1. іноді хочеться, і ось 5 мені спод.) але я робити не буду, бо аргументів прости в мене більше)

        1. например?

          1. хм, знала, шо ти запитаєш)))
            хоча б той, шо сьодні мені хочеться,а завтра перехочеться, тобто це моє бажання надто нестабільне, та й нашо воно мені вообщє-то, не люблю пантів))))

          2. «хоча б той, шо сьодні мені хочеться,а завтра перехочеться, тобто це моє бажання надто нестабільне»
            Так по такому же принципу и в ВУЗ лучше не поступать, а то сегодня хочется учится, а завтра перехочется))
            И так далее можно приводить примеры)!

          3. це ж зовсім різні речі!)

          4. Но принцип тот же)

          5. нє!)

          6. почему?

  4. патамуша!)це занадто довга дискусійна тема, яка по суті, нікому не потрібна))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання