Додали нові штуки в oksygen.info
Тепер користувачі які знаходяться онлайн підсвічуються деб вони не були. І ще ми додали нормального адміністратора він тепер регулярно додає новини, альбоми і керує всим.

Оксиген треба розкручувати, тому доводиться вимикати совість і додавати купу незнайомих людей собі в друзі ВКонтакте, щоб потім «нєвзначай» запрошувати їх в групи присвячені збільшенню відвідуваності Оксигену. Пробачте мене.

Юзерпика — це мій аватар, розробники українського варіанту ЖЖ мають почуття гумору. Юзер, пика. Пика юзера).


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання