Телефонують родичі з Воронежа

— Господи, да что там у вас творится? Приезжайте к нам, приютим!
— А что у нас творится? Зачем к вам ехать???
— Ну у вас же фашисты всю Украину захватили!
— Да не всю… Пока только Крым…

via d3.ru

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання