Христос народився!


Украинцы должны знать что отвечать ;-)


Коментарі

7 відповідей на “Христос народився!”

  1. Славімо Його!

  2. Славім його!

    А в голове упорно: “Син Божий народився” и “Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров”я!”
    Не знаю, чьим голосом поет мозг, но у него это здорово получается)))

  3. Слвімо Його! Зі свуятом тебе.

  4. Славімо Його!

  5. Спасибо за поздравление ) взаимно поздравляю с Рождеством

  6. Пусть Рождество волшебной сказкой
    В ваш дом тихонечко войдет.
    И счастье, радость, доброту и ласку,
    Вам в дар с собою принесет.

  7. Славімо Його!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання