Спокойного сна

На дворе уже полноценная зима.


Коментарі

5 відповідей на “Спокойного сна”

  1. Спокойного сна

    User referenced to your post from Спокойного сна saying: […] Originally posted by at Спокойного сна […]

  2. Красиво…

  3. Спокойного сна

    User referenced to your post from Спокойного сна saying: […] Originally posted by at Спокойного сна […]

  4. если бы она была живая…

  5. спасибо. чертовски красиво, и, поверьте изучающему ионосферу, чертовски интересно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відкрийте більше з serko.info

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання